REGISTRACE A REZERVACEPřed první návštěvou je nutné provést registraci skrze rezervační systém kliknutím na červené políčko "Přihlásit" (vpravo nahoře). Na uvedený e-mail Vám pošleme potvrzovací odkaz, pomocí kterého potvrdíte svou registraci.

Na lekci se doporučujeme přihlásit skrze rezervační systém, abyste si zajistili své místo v sále, který má svou omezenou kapacitu. Na lekci je možné přijít i bez rezervace. Přednost však mají ti, jenž svoji rezervaci mají. 

Po úspěšné registraci doporučujeme zakoupení kreditu, díky kterému budete moci využívat vyhodnější ceny našich lekcí. Ještě výhodnější je zakoupení ročního členství - více informací o členství vám rádi sdělíme na recepci.

Kredit lze nabít na recepci studia hotovostně. Je možná i platba převodem na náš účet nebo lze po domluvě vystavit na danou částku fakturu. 

 

Abyste si mohli zarezervovat své místo na lekci, můžete vybírat z těchto kreditů:

Kredit 1 000,- Kč              bez bonusu              platnost 6 měsíců        

Kredit 2 000,- Kč              bonus 100,- Kč        platnost 6 měsíců        

Kredit 5 000,- Kč              bonus 500,- Kč        platnost 6 měsícůDalším nabitím se automaticky prodlužuje platnost kreditu.

Pohyb kreditu po vložení a čerpání můžete sledovat online a současně využít pohodlnosti při pouhém nahlášení svého jména před lekcí a nečekání v případné frontě.

Kredit  je nepřenosný.

Po domluvě lze kredit prodloužit o 2 měsíce v období červenec - srpen.


RUŠENÍ REZERVACÍ A STORNO PODMÍNKY


Storno podmínky se liší podle druhu akce, na kterou se přihlašujete.


STORNO OTEVŘENÝCH LEKCÍ

Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému max. 6 hodin před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z kreditu, či po vás bude cena lekce vyžadována při příští návštěvě. Děkujeme za pochopení.

STORNO WORKSHOPŮ / KURZŮ

Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů za akci zaplatit. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se na zaplacený kurz/workshop nemůžete dostavit a řádně se včas neomluvíte (t.j. 7 dní před začátkem kurzu), je zaplacená částka nevratná. Své místo však lze převést na jinou osobou. V případě, že vaše místo zaplníme náhradníkem, vám platbu vrátíme.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Berte prosím ohledy na lektory a na ostatní, chtějící se na lekci také dostavit. Proto prosím zvažte svou rezervaci a popřípadě jí s dostatečně možným časovým předstihem zrušte z rezervačního systému.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ 

Klient souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na e-mailovou adresu.